Abroncsgyártó Operátor

Feladatok:

  • Gépek és eszközök beállítása, működtetése
  • A gyártási folyamatok követése
  • A nyersanyagok átvétele, mozgatása
  • A karbantartási folyamatokban való részvétel
  • A munkaterület rendjének és biztonságának a fenntartása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (szakmunkás vagy érettségi)
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Jó problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Gyártócégnél szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek

Juttatások:

  • Bruttó munkabér 246.000 Ft-tól 286.000 Ft-ig, iskolai végzettségtől, illetve munkatapasztalattól függően
  • Cafeteria
  • Napi egyszeri meleg étkezés
  • Költözési és lakhatási támogatás albérlet esetén 60 km-en túlról érkezőknek
  • Ingyenes szállás biztosítása kollégiumi elhelyezés esetén
  • Havi egyszeri hazautazás térítése
  • Ingyenes vállalati buszjárat
  • Saját gépkocsi használat esetén munkába járási támogatás
  • Csatlakozási bónusz
  • Hűség bónusz
  • Jelenléti bónusz
  • Teljesítmény bónusz
  • Hosszú távú munka és karrierlehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

3212 Gyöngyöshalász

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni az alábbi telefonszámokon lehet: 06 30 376-9884; 06 30 989-6913
Cégnév: PRIMAJOB KFT.