Feladatok:

  • Alumínium ablakok és ajtók, valamint üvegfalak és beléptető kapuk gyártása és összeszerelése, termelés támogatása

Elvárások:

  • Betöltött 18. életév
  • Általános iskolai végzettség
  • Gyártósoron, termelésben szerzett tapasztalat
  • Szükség szerint túlóra vállalása
  • Pontos, alapos munkavégzés és minőségtudatosság

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony fizetett szabadsággal
  • Kereseti lehetőség nettó 150.000-270.000.-Ft
  • Ajánlói program keretében bruttó 60.000 Ft jutalom /fő!
  • Munkaruházat
  • Bejárás saját autóval, támogatás 15 Ft/km

Egyéb információ az állásról:

  • Kezdés: azonnal
  • Munkavégzés helye: Monostorapáti
  • Műszakrend: 1 műszakos munkarend hétfőtől csütörtökig 6:00-15:00 óráig és pénteken 6:00-12:15 óráig
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk
Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Miklós Mihály