Ipari alumínium nyílászárók és fémszerkezetek gyártásával foglalkozó partnerünk számára ABLAK ÖSSZESZERELŐ kollégákat keresünk azonnali kezdéssel Monostorapátiba!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

Alumínium ablakok és ajtók, valamint üvegfalak és beléptető kapuk gyártása és összeszerelése, termelés támogatása

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Betöltött 18. életév
  • Általános iskolai végzettség
  • Gyártósoron, termelésben szerzett tapasztalat
  • Szükség szerint túlóra vállalása
  • Pontos, alapos munkavégzés és minőségtudatosság
  • Előnyt jelent: ablakok összeszerelésében szerzett gyakorlat, üvegipari jártasság/gyakorlat

Mit kínálunk?

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony fizetett szabadsággal
  • Alapbér + havi mozgóbér
  • Munkaruházat
  • Bejárás támogatás 15 Ft/km
  • Bérlet támogatás 86%-ban

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Kezdés: azonnal
  • Munkavégzés helye: Monostorapáti
  • Műszakrend: 1 műszakos munkarend hétfőtől csütörtökig 6:00-15:00 óráig és pénteken 6:00-12:15 óráig
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva

További információkért hívjon minket bizalommal: +36 20 251 3353

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Cégnév: Work Force Kft.