thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft.
A thyssenkrupp konszern 106 000 munkavállalóval közel 80 országban van jelen, és évi 42 milliárd eurós forgalmat realizál. A gépjárműipar, a logisztika, a gyártechnológia, az acélgyártás területén és számos egyéb ágazatban tevékenykedünk. Nagy- és kisvállalkozások partnereként a világ minden táján a konstruktív együttműködést tartjuk szem előtt. Több, mint 200 éves ipari tapasztalattal és a legújabb csúcstechnológiával igazán hozzád illő, kihívásokkal teli pozíciót kínálunk számodra.

Több, mint 900 fős mérnökcsapatunkkal innovatív és meghatározó partnerként vagyunk jelen az autóipar egyik leggyorsabban és legizgalmasabban fejlődő szegmensében, az elektromos kormányrendszerek területén. Kiemelkedő minőségű, high-tech fejlesztéseinkkel neves autógyárak igényeit elégítjük ki. Váltsd ötleteid kézzelfogható valósággá nálunk!

ABAP Fejlesztő

Feladatok:

* Ügyfelek igényeinek elemzése, megfelelő IT megoldások javaslata SAP környezeteben
* Form-ok fejlesztése erős újrafelhasználhatósági fókusszal
* Segítség az SD folyamatok automatizálásában robosztus IDoc feldolgozási és megfigyelési megoldások fejlesztésével
* Üzleti folyamatok támogatása olyan korszerű jelentésekkel, amelyek nem elérhetők az SAP szabványban
* Meglévő egyedi kódokban történő hibakeresés, erős debugging képesség és aktív részvétel kódok fejlesztésében
* Elősegíti az ECC 6.0 EHP8 környezetről az S/4HANA környezetre való áttérést

Elvárások:

* IT területen szerzett diploma
* Legalább 1 év tapasztalat ABAP-fejlesztésben vagy 1 éves fejlesztési tapasztalat bármely objektum orientált nyelven SAP ismeretekkel kiegészítve
* Folyékony angolnyelv-tudás, német előnyt jelent
* Utazási hajlandóság (~15%)
* Fejlesztési szakmaigyakorlattal rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Ajánlatunk:

* Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
* Részvétel nemzetközi projektekben
* Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat
Cégnév: thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft.