Feladatok:

  • SAP R/3 bevezetési projektek megtervezése, végrehajtása,
  • Migrációs feladatok, verzióváltások szakmai támogatása,
  • Már bevezetett SAP projektek további ügyféltámogatása,
  • Egyedi igények felmérése és megvalósítása,
  • Fejlesztések SAP rendszerekben (Netweaver, SRM, CRM, IS-U),
  • ABAP, ABAP OO, Webdynpro, UI5, Workflow, Adobe Forms, XML, stb.,
  • Middleware fejlesztések SAP és nem SAP rendszerekkel,
  • Web UI, BOL bővítések,
  • SRM Processed Controlled Workflow és a hozzá kapcsolódó BRF eszköz segítségével nagyvállalati engedélyezési folyamatok leképezése,
  • Teljes támogatás nyújtása Records és Case Management implementációs projektben,
  • Workflow folyamatok tervezése, illetve azok megvalósítása,
  • Külső rendszerek csatlakoztatása, SAP rendszerbe történő integrálása,
  • Oktatások megszervezése lebonyolítása SAP és egyéb IT-területeken.

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi végzettség,
  • ABAP nyelv magabiztos ismerete - legalább 1,5 év (objektumorientált) ABAP fejlesztési tapasztalat,
  • Magabiztos angol nyelvtudás (főként dokumentációkhoz),
  • Kiemelkedő elemző és problémamegoldó képesség,
  • Utazási hajlandóság, projektkezdés esetén akár 1-2 hétre külföldre (Németország, EU).

Előnyök:

  • Felsőfokú informatikai végzettség,
  • 2-5 éves ABAP fejlesztési tapasztalat,
  • CRM, RCM, WM modulok fejlesztésében szerzett tapasztalat,
  • Alapfokú német nyelvtudás (főként írásbeli kommunikációhoz).

Juttatások:

  • Részvételi lehetőség nemzetközi, összetett projektekben, illetve olyan modulok fejlesztésében, amelyeknek egyedüli tanácsadója hazánkban megbízónk,
  • Szenior kollégáktól való tanulási lehetőség,
  • Az SAP modulokat széles körben lefedő fejlesztői feladatok,
  • Jó hangulatú, együttműködő csapat, igazi csapatmunka,
  • Nagyfokú rugalmasság.

Munkavégzés helye: Budapest, 9. kerület - HOME OFFICE lehetősége biztosított.

Munkaidő: Vezetőséggel való egyeztetés szerint rugalmasan alakítható.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda