Cégünk, az Office Shoes üzletlánc jelenleg ~150 üzlettel Közép-Kelet Európa egyik piacvezető külföldi (divatcipő) kiskereskedelmi hálózata. Nagytarcsai központunkba keresünk munkatársat teljes munkaidőben az alábbi pozícióba:

ABAP fejlesztő

FELADATOK:

  • ABAP fejlesztésben való aktív részvétel
  • Hibák feltárása és megoldása
  • Projektekhez tartozó fejlesztési javaslatok készítése és koncepció tervezés
  • Felhasználók támogatása SAP rendszerben
  • Fejlesztési dokumentációk készítése

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség vagy annak megfelelő releváns szakmai tapasztalat
  • 1-3 éves ABAP fejlesztői tapasztalat
  • SAP R/3 és külső rendszerek integrációjában (interfész) szerzett gyakorlat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Csapatjátékos
  • Precizitás

ELŐNYT JELENT:

  • Projekt tapasztalat
  • SD, MM, WMS ismeretek
  • ABAP-OOP tapasztalat, ismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil, növekvő, nemzetközi vállalat
  • Érdekes és változatos feladatok
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Jó hangulatú, együttműködő, fiatalos csapat
  • Lehetőség otthoni munkavégzésre a munkaidő egy részében

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nagytarcsa

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva önéletrajz küldésével.

Cégnév: Shoebox Kft.