A RÉVÉSZ EUROSILO KFT. várja tapasztalt gépkocsivezetők jelentkezését ömlesztett-szárazáru szállításra, nyerges-silós szerelvényre!!

Nincs tapasztalatod silózásban, de mindig is szeretted volna kipróbálni?

Itt a lehetőség! Nálunk szakszerű betanítás vár Rád, melyet tapasztalt kollégáink önként vállalnak!

‼️NINCS SZÜKSÉG ADR VIZSGÀRA✅

‼️VESZÈLYES ÁRUT NEM SZÁLLÍTUNK✅

Szeretsz igényes munkakörnyezetben dolgozni?

Új és magas komforttal ellátott DAF szerelvényeink átlagéletkora nincs 1 év!

Elvárások:

*Minimum 2 év nemzetközi gyakorlat

*C+E kategóriás jogosítvány

*GKI és digtális tachográf kártya

*PÁV 2 vagy 3 igazolás

*Silózásban szerzett tapasztalat ELŐNY, de nem feltétel!

Amit kínálunk:

*Pontos fizetés, biztos cégháttér

*Hosszútávú, megbízható munkalehetőség

A következő munkarendek közül választhatsz:

*3-4 hét munka/ 2-3 nap pihenő kocsigazda/

*3-4 hét munka/ 1 hét pihenő kocsigazda/

*2 hét munka/ 45 óra pihenő kocsigazda/

!! Indulás, érkezés veszprémi telephelyre !!

Még több információért érdeklődj az alábbi telefonszámon:

Vajda Szabolcs  +36302975945 illetve emailben: szabolcs.vajda@reveszeurosilo.com

Állásajánlat leírása Jelentkezés az állásajánlatra Térkép megtekintése

Cégnév: Révész Eurosilo Kft.

reveszeurosilokft Silo 27 nap

Referenciaszám: 55957
Cégnév: reveszeurosilokft