Logisztikai munkatársakat keresünk angol nyelvtudással, a Redcare Pharmacy raktárába.

A Redcare Pharmacy az egyik vezető európai online gyógyszertár, amely megkönnyíti a termékek és receptek egyszerű megrendelését. Úttörő szerepet tölt be az online gyógyszertárak között, köszönhetően az online kiskereskedelemre áttérő vásárlók számának gyors növekedésének, valamint a vényköteles és vény nélkül kapható gyógyszerek, termékek iránti egyre növekvő keresletnek.

Munkakör:

-áruk elkészítése rendelés szerint

-csomagolás és rendelések ellenőrzése

-címkézés

-áru előkészítése kiszállításra

-munka kézi szkennerrel

Munkaidő: 2 múszakos munkarend, 06:00 – 14:00 és 14:00 – 22:00

Helyszín: Sevenum, Hollandia

Bér:

-alap bruttó órabér 13,68€

-túlóra pótlék 37,5 óra felett/hét 125%

-heti fizetés

Követelmények:

-angol nyelvtudás – B1

-előző raktári tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel!

-felelősség, rugalmasság

-tiszta erkölcsi bizonyítvány

-jogosítvány előnyt jelent, de nem feltétel!

Előnyök:

-stabil, hosszú távú munka

-munkábajárás INGYENESEN

-kávé, tea INGYENESEN

-sofőrök napi bónusz 3€

-munka nőknek, férfiaknak, pároknak

-alacsony belépési költségek

-holland munkaszerződés

-szállás a munkaadó által biztosítva

-a munkáltató segítsége – segít minden regisztrációs kötelezettség teljesítésében Hollandiában

Cégnév: Universal Consulting
Kapcsolattartó: Universal Consulting Team