Feladatok

  • Vendégek udvarias fogadása, kiszolgálása
  • Rendelés felvétele
  • Választék ismertetése
  • Ételek és italok ajánlása

Elvárások

  • Heti 2-3 nap váltott műszakban
  • Munkaidő 14:00-22:00 és 16:00-00:00 (H-V)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  •  Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelen

Amit kínálunk

  • Személyzeti étkezés
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Belvárosi 5 csillagos szálloda lelkes felszolgálót keres csapatába!

#diákmunka #kiemelt bérezés #rugalmas munkaidő

A "Jelentkezem" gombra kattinva, magyar nyelvű fényképes önéletrajzod csatolásával várjuk jelentkezésedet.

Cégnév: Tudatos Diák Iskolaszövetkezet