Miskolc a te helyed
DBI Ingatlanhasznosító Kft.
Munkatársat keresünk

8 órás irodai takarító

pozícióba.
Társaságunk fő tevékenysége a saját tulajdonú ingatlanok teljes körű működtetése, ingatlanhasznosítás, valamint az ingatlanforgalmazás. Budapesten kívül, több vidéki térségben is rendelkezünk saját képviselettel, így tevékenységünket az ország egész területén végezzük. Új munkatársunkat Budapest, XIII. kerületi munkavégzési helyre várjuk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Közösségi területek, irodák, mosdók takarítása, tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum 8. általános végzettség
  • takarításban szerzett korábbi tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • takarítószerek ismerete
  • megbízhatóság, pontos munkavégzés
  • büntetlen előélet

Amit kínálunk:

  • napi 8 órás munkavégzés
  • hosszútávú munkalehetőség
  • munkaruha
  • jogtisztán bejelentett bér
  • 3 hónap próbaidőt követően: kafetéria juttatás (SZÉP kártya, önkéntes pénztári befizetés, készpénz kafetéria, óvodai/bölcsődei juttatás)
  • 3 hónap próbaidőt követően: magán egészségbiztosítás

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát.
Cégnév: DBI Ingatlanhasznosító Kft.