C-INFORM Kft.
Bővülő csapatunkba

7/24 Service Desk Agent

munkatársat keresünk.
A több mint tíz éves piaci tapasztalattal rendelkező C-INFORM KFT. (számítástechnikai szolgáltató cég) nagy múltú, gyógyszeripari, multinacionális nagyvállalat támogatásához keres új kollégákat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Nemzetközi ügyfeleink informatikai támogatása telefonon, e-mailen és online bejelentő felületen keresztül magyar és angol nyelven
  • A beérkező hibabejelentések feldolgozása, megoldása
  • Magasabb szintű problémák eszkalálása L2 felé
  • Folyamatos kapcsolattartás a felhasználókkal és megoldó csoportokkal
  • Megoldott jegyekből megszerzett tudás dokumentálása és megosztása az új kollégákkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (nyelvvizsga nem feltétel)
  • Fejlett problémamegoldó készség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség és ügyfélközpontúság
  • Igényes, precíz, önálló munkavégzés
  • Motiváltság fenntartása egy változó környezetben
  • Felelősségvállalás
  • 7/24-es munkarend vállalása (3 műszak)
  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum fél éves IT Service Desk tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • MS Office alkalmazások alapos ismerete
  • Windows operációs rendszerek ismerete
  • ITIL folyamatok alapszintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Lehetőség részt venni egy nagy múlttal rendelkező gyógyszeripari cég globális átalakulásában
  • Maximális nyitottság új folyamatok megalkotására
  • Fiatalos csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nagyvállalati IT technológiák megismerése
  • Modern munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

1191 Budapest

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát!
Cégnév: C-INFORM KFT.