Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. Ideális jelöltünket gyárunk termelési részlegébe várjuk, mely elektromos autókba gyárt akkumulátorokat Gödön. Építse karrierjét nálunk, ahol egy kivételes technológiával találkozhat. Ha érzi magában a szakmai felkészültséget, hogy a menedzseri csapatunk tagja legyen, jelentkezzen hozzánk.

5S Auditor Coordinator

Feladatok:

  • Szoros együttműködésben a területi vezető managerrel, feladata az irányítása alá tartozó munkacsapat munkavégzésének szervezése, az irányítási terület működésének biztosítása
  • A munkavégzéshez kapcsolódó folyamatok ütemezése az erőforrás szükséglet és kapacitásigények figyelembevételével
  • Részvétel a területre vonatkozó célkitűzések meghatározásában, a kitűzött feladatok (KPI) teljesítésének biztosítása, a teljesítés egyéni és területi értékelése
  • Fejlesztési projektekben való aktív részvétel, a termelő területek fejlődésének nyomon követése, értékelő jelentések készítése napi/heti/havi rendszerességgel
  • Az érvényben levő technológiai, munkavédelmi, minőségbiztosítási és egyéb vállalati alapszabály előírások felügyelete, azok betartásának ellenőrzése
  • Az irányítása alá tartozó munkacsapat képzésének biztosítása, a munkatársak kompetenciamátrixának elkészítése
  • 12 órás folyamatos éjszakás műszakrendben történő munkavégzés (3 nap éjjel / 3 nap pihenő / 3 nap éjjel)

Elvárások:

  • Legalább 1-2 éves tapasztalat hasonló munkakörben (autóipari környezet előny)
  • Felsőfokú végzettség (Msc/Bsc)
  • Nagyfokú munkabírás, szervező készség,
  • Erős MS Office ismeretek, riportálási képesség
  • Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás (ukránnyelv-tudás előny)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem (alapbér és egyéb bónuszok)
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Oktatások, képzések
  • Vállalati busz / bejárás támogatása
  • Kiváló munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Projektmenedzsment
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2132 Göd, Ipartelep hrsz. 403.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Cégnév: Samsung SDI Magyarország Zrt.