Munkavégzés helye: 13. kerületi általános iskolák és gimnáziumok tálalókonyhái

Főbb feladatok, munkák:

- közreműködés az ebédeltetési feladatok ellátásában

- HACCP minőségbiztosítási rendszer szerinti munkavégzés, szabálykövetés

- gépi és kézi mosogatás
- a tálalókonyha és a hozzátartozó helyiségek, valamint az étkező takarítása

Konyháink tálalókonyhaként működnek, az ételt szerződött partnerünk főzi és szállítja ki a helyszínre.

Munkaidő: 11:00 és 15:00 között

A 4 órás tálalókonyhai kisegítő és takarító állásra elsősorban nyugdíjasok jelentkezését várjuk. Nyugdíjasok esetében a munkakör betöltésének feltétele a nyugdíjas szövetkezetbe történő belépés.

Fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva  várjuk.

Cégnév: Budapest Főváros Xiii. Kerületi Önkormányzat Intézményműködtető és Fenntartó Központ
HASONLÓ ÁLLÁSOK
Kisegítő-Rakodó Pest megye

irodákban történő dokumentumok és bútorok pakolása raktárban lévő iratok szortírozása és rendszerezése kapcsolattartás a társosztályokkal Elvárások ... »