Jelentős nemzetközi hátterű vegyipari disztribúció XXII. kerületi munkahelyre keres kollegát

4 órás Labor asszisztens pozícióra.

Feladatok

  • Aktív részvétel a vállalat minőségügyi folyamatainak fenntartásában
  • Beérkező áruk ellenőrzése, felszabadítása
  • Gyártott termékek mintázása
  • Minőségi reklamációk kezelése
  • Kapcsolódó dokumentáció karbantartása
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

  • Vegyipari és/vagy élelmiszeripari ismeretek
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Csapatban való együttműködés és önálló munkavégzés egyaránt

Előnyök

  • Vegyi anyagok ismerete
  • Laboráns munkakörben szerzett tapasztalat
  • Munkatapasztalat minőségbiztosítás területén

Amit kínálunk

  • A munkavégzéshez igényes, színvonalas munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem

Munkaidő

4 órás munkaidő (heti 25 óra)

Munkavégzés helye

Budapest, XXII. kerület

Cégnév: Donauchem Kft