Megbízónk a világ vállalatainak fejleszt innovatív szoftver megoldásokat, amellyel olyan modern technológiák előnyei aknázhatók ki, mint a 3D nyomtatás, 3D szkennelés és a virtuális valóság.

Céluk, hogy meghatározó szereplővé váljunk az üzleti, digitális tárgyalkotás és perszonalizációs szolgáltatások piacán.

Munkavégzés helye: Budapest

3D VR, Unity, C# szoftverfejlesztő junior-medior

Feladatok

Feladat:

3D/VR/AR szoftver megoldások fejlesztése C# nyelven, Unity segítségével

Követelmények

Elvárások  :

  • Unity ismerete
  • C# programozási nyelv ismerete
  • Jó matematikai és logikai készség
  • Tapasztalat: 1+ év fejlesztői tapasztalat
  • Önálló feladatelemzés, munkavégzés és transzparens kommunikáció Csapatban való precíz munkavégzésre képesség és igény
  • Rugalmasság
  • Angol nyelvtudás: írás és olvasás (dokumentáció készítéséhez)

Előnyök  :

  • VR/AR szoftver fejlesztésben való jártasság
  • Tapasztalat 3D engine fejlesztésében, 3D objektumok hatékony  kezelésében
  • Játékfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Design patterns és/vagy UML ismeret
  • Multiplatform szemlélet
  • OpenGL ES2 ismeret
  • Git verziókezelő használatában szerzett jártasság
  • Szakirányú felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Izgalmas és innovatív nemzetközi felhasználói bázisú szoftver fejlesztésében való részvétel
  • A legújabb (Európában még el sem érhető) VR/AR/MR eszközökre való szoftver fejlesztés
  • Szakmai kihívás, egyedülálló fejlesztések nemzetközi piacra
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatal és dinamikus, barátságos csapat
  • Aktuális geek cuccok: 3D nyomtatók, 3D szkennerek, Virtuális Valóság eszközök (HTC Vive, Oculus Rift, Microsoft Mixed Reality devices, zSpace stb.)
  • Iroda Budapesten metró mellett
  • Jó kávé és finom tea, puding, joghurt, túró rudi

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Randstad Hungary Kft.