Freedee Nyomdai Szolg. Művek Kft.
Csatlakozz hozzánk

3D nyomtatási specialista

pozícióba!
A dinamikusan növekvő Freedee Kft. a hazai 3D technológiai kereskedelmi és szolgáltatási piac egyik vezető szereplője. Fő tevékenységi területe a professzionális 3D nyomtatók és 3D szkennerek értékesítése, valamint 3D technológiákhoz kapcsolódó teljeskörű szolgáltatások nyújtása. A Freedee XIII. kerületi irodájába 3D nyomtatási specialista csapattagot keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • 3D nyomtatási, szkennelési és modellezési feladatokra árajánlatok készítése és megbízások teljesítése
  • 3D nyomtatók beüzemelésének, üzemeltetésének és szervizelésének műszaki támogatása
  • 3D nyomtatók és 3D szkennerek helyszíni telepítése és a használat oktatása ügyfeleknek
  • 3D nyomtatók és 3D szkennerek értékesítésének műszaki támogatása
  • Ügyfelek vásárlási döntéseinek támogatása műszaki, gyártástechnológiai és anyagismereti elvek mentén
  • Szakmai tárgyalásokon, bemutatókon való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jó általános műszaki érzék
  • 3D nyomtató üzemeltetési tapasztalat
  • 3D modellezői ismeretek
  • Terhelhetőség, rugalmasság, proaktív hozzáállás
  • Jó kommunikációs képesség írásban és szóban
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • 3D nyomtató építési és szervizelési tapasztalat
  • 3D szkennelési tapasztalat
  • Solidworks vagy Rhinoceros 3D ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabilitást és folyamatos fejlődési lehetőséget
  • 3D nyomtatókkal, szkennerekkel felszerelt, izgalmas munkakörnyezetet
  • Ingyenes 3D nyomtatási, 3D szkennelési, és a 3D Akadémia kurzusain való részvételi lehetőséget
  • Gyártói tréningeken való részvétel lehetőségét
  • Magyarország legdinamikusabban növekvő és nemzetközileg is terjeszkedő 3D-s cégében, egy fiatalos csapat részeként, családias irodai hangulatban dolgozhatsz, ahol nem csak a kávé, hanem a túró rúdi is védőeszköznek, és így céges ajándéknak számít

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1134 Budapest, Angyalföldi út 5/B.

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődésed, és elég elhivatott is vagy, akkor bérigényed megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk fényképes önéletrajzod.
Cégnév: Freedee Nyomdai Szolg. Művek Kft.