Építőipari partnerünk bővülő és fiatalos csapatába keresünk egy 3D modellezésben jártas munkatársat magyarországi és külföldi projektekhez!

3D modellező / BIM mérnök

Ami a feladatok közé tartozik:

  • összakági projektek BIM oldali irányítása, támogatása
  • Revit alapú BIM környezet továbbfejlesztése (template, irodai standardok, módszertanok továbbfejlesztése, automatizálás)
  • szoros együttműködés minden szakággal
  • szoftverek és szolgáltatások tesztelése, bevezetése (pl. BIM szoftverek, addin-ok, CDE platformok)
  • BIM modell költségvetési mennyiségeinek listázása és meghatározása,
  • BIM modell és az ütemterv közötti kapcsolat létrehozása és annak a kivitelezés folyamán folyamatos nyomon követése,
  • együttműködés a helyszíni építésvezetéssel és a kivitelezés munkájának támogatása
  • BIM modellek, illetve projekt kalkulációs, építés menedzsmentet támogató szoftverek   integrációjának fejlesztése
  • innovatív eszközök és technológiák bevezetése az építés-kivitelezésbe

Ami a pozíció sikeres betöltéséhez szükséges

  • felsőfokú műszaki végzettség (építőmérnök, építészmérnök)
  • legalább 3 év tapasztalat 3D modellezés területén
  • ArchiCAD vagy Autodesk Revit program ismerete
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • önálló gondolkodás és feladatmegoldás
  • nyitottság a tanulásra, fejlődésre
  • csapatban való együttműködés képessége

Amit nyújtunk:

  • versenyképes juttatás
  • stabil vállalati háttér
  • kiváló karrierút
  • fiatalos környezet
  • tanulási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Profession Services