Bekomold Kft.
Csatlakozz hozzánk

3D mérőgépkezelő

pozícióba!
Szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, ami szakmailag nem csak Magyarországon, de világszinten is ritkaságnak számít?

A Bekomold Szerszámgyártó Kft. (Budapest, 3. kerület) egy nagy múltú német vállalatcsoport magyarországi leányvállalataként több mint 30 éve gyárt precíziós fröccsöntő szerszámokat.  Nálunk minden feltétel adott, hogy aki többre vágyik és a képesség is megvan benne, az fejlődjön és elérje célját.  A szakmai profizmuson felül fontos számunkra, hogy egy összetartó és egymást támogató csapatban dolgozzunk, ahol mindenki jól érzi magát, ezért rendszeresek nálunk a közösségépítő programok, a közös élmények és a céges rendezvények.

A minőség-ellenőrzés területére új munkatársunkat keressük az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • A gyártás során végzett gyártásközi mérések, ellenőrzések támogatása.
  • DeMeet és Zeiss típusú 3D koordináta mérőgépek használata, programozása.
  • Konturográfok használata, programozása.
  • A gyártás során készülő fém fröccsöntő szerszám alkatrészek mérése.
  • Kézi mérőeszközök (mikrométer, tolómérő, falvastagságmérő stb. használata.
  • Mérési eredmények összesítése, kiértékelése, a felmerülő problémák jelzése a gyártás felé.
  • Esetenként műanyag kupakok ellenőrzése, mérése.
  • Nemmegfelelő termékek kezelése, esetleges hibaokok feltárásában, megszűntetésében való aktív részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (érettségi bizonyítvány).
  • 1-3 éves munkatapasztalat.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Mérőműszerek használatában szerzett gyakorlat.
  • Méréstechnikai ismeretek.
  • Angol vagy német alapfokú nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezési csomag;
  • Béren kívüli juttatások (13. havi fizetés; SZÉP kártya 400.000,- Ft/év; vidékről történő bejárás esetén az utazási költségek támogatása nettó 38 Ft/km; AYCM sportkártya támogatás; br. 100.000,- Ft szemüvegtámogatás 2 évente);
  • Munkavégzés hétfőtől péntekig, hétvégén túlórázási lehetőség;
  • Stabil, nyereséges vállalat; innovatív iparág, családias légkör, emberközpontú vállalatvezetés.
  • Munkavégzés hétfőtől péntekig; napi 8 órás, 1 műszakos munkarendben (esetenként délutános műszak előfordulhat);
Nálunk tiszta és kellemes munkakörnyezetben dolgozhatsz, jól felszerelt pihenőhelyiségeinkben korlátlan kávéfogyasztást biztosítunk és egy jó hangulatú, támogató szakmai csapat vár.

Kiszámíthatóság, stabilitás és a dolgozók megbecsülése – ez a Bekomold.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes magyar nyelvű önéletrajzát.

Cégnév: Bekomold Kft.