Miskolc a te helyed

MAGYARORSZÁGON

már 35 ÉVE működő,

stabil NEMZETKÖZI HÁTTÉRREL

rendelkező LEIER

több mint 1000 FŐS csapatába

munkatársat keres az alábbi pozícióba

3D mérőgépkezelő szerszámgyártás területére

Főbb feladatok, munkák:

  • A gyártásban készült szerszámok, valamint kopások ellenőrzéséhez szükséges mérések
  • A gyár összes részlegének munkáját segítő mérések elvégzése, például szerszámmérések, mechanikai teszthez szükséges mérések
  • Mérési eredmények dokumentálása, kiértékelése, archiválása
  • Mérőgépek rendszeres tisztítása, kalibrálása
  • Gép és folyamatképességi adatok összeállítása

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú (gyártástechnológia) végzettség
  • 3D mérőgép programozói ismeretek (előny)
  • Alapvető geometriai ismeretek
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Számítástechnikai felhasználói ismeretek
  • Folyamatos munkarend vállalása

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, bejárási támogatás, hűségprémium
  • Stabil nemzetközi háttér, rendezett munkakörülmények
  • Innovatív szervezet, felelősségteljes munkakör
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye: 2941 Ács

A jelentkezéshez küldje el magyar nyelvű fényképes, szakmai önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Cégnév: Leier Monolit Ipari és Kereskedelmi Kft.