WHC Diák Iskolaszövetkezet
Partnerünk egy nemzetközileg elismert vállalat magyarországi, szlovákiai telephellyel, németországi központtal, saját szegmensében piacvezető. Az autóüveg körbe fröccsöntésének specialistája. Profiljukhoz tartozik még különböző gumi, műanyag alapanyagú autóalkatrészek gyártása. Az aszódi leányvállalatuk csapatának bővítéséhez keresik új kollégájukat gyakornok pozícióba.

3D méréstechnikus gyakornok - Aszód (NR-4834)

Feladatok:

  • mérőgépek programozása
  • a bejövő- és kimenő áru méréses ellenőrzése, valamint az ellenőrzések dokumentálása
  • hibás termékek észlelése és jelzése
  • mérési eredmények prezentálható formában történő elkészítése
  • egyedi mérési igények teljesítése
  • belső kalibrálásokban való részvétel
  • MSA, R&R vizsgálatok elvégzése
  • SPC felügyelet
  • termékauditok támogatása

  • Téged keresünk, ha nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • mérnöki, méréstechnikai tanulmányokat folytatsz
  • rendelkezel műszaki rajz ismeretekkel
  • a német és/vagy angol nyelvtudásod aktív
  • analitikus látásmód jellemez
  • érdeklődsz az autóipari gyártói/ beszállítói, ill. minőségbiztosítási terület iránt

Amit kínálunk:

  • bruttó 1350 Ft/óra
  • rugalmas, tanulmányokhoz illeszkedő munkaidő
  • fejlődési lehetőség
  • szakmai gyakorlatodat leigazoljuk
  • hosszútávú diákmunka
  • diploma utáni munkalehetőséget kínálunk

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest vonzáskörzete

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.

Egyéb információ:

Alapozd meg a karriered velünk!
Cégnév: Whc Diák Iskolaszövetkezet