Ügyfelünkhöz, akik egy kisvállalkozásból nőve ki magukat ma már a világ közel 70 országában elérhető táplálékkiegészítők és kozmetikumok forgalmazásával foglalkoznak, keresünk egy formatervezésben jártas Grafikus kollégát.

3D Grafikus

Feladatok

  • Rendezvényekre szánt marketing anyagok megtervezése
  • Termék designok, csomagolások megtervezése
  • Weboldalra és social media felületekre szánt grafikai anyagok elkészítése
  • Nyomtatott marketing anyagok megtervezése
  • Cégbemutató anyagok megszerkesztése
  • Nyomdákkal, marketing ügynökségekkel való kapcsolattartás és egyeztetés

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség
  • Online és offline grafikai anyagok tervezésében szerzett minimum 3-4 éves szakmai tapasztalat
  • Magabiztos tudás 3D tervezésben
  • Nyomdákkal való együttműködésben szerzett átfogó tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Családias hangulatú, dinamikusan fejlődő és egészségtudatos vállalat

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Randstad Hungary Kft.