Prohuman állás

Feladatok:

  • Gépi és néha kézi árumozgatás

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3324-es vagy 3313-as targonca jogosítvány tapasztalattal

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő bér+ műszakpótlék
  • cafeteria és bónusz ( próbaidő letelte után)
  • szombati túlórára is van lehetőség
  • Ingyenes buszjárat az alábbi településekről:Budapest, Táborfalva, Örkény, Dabas, Ócsa, Gyál, Káva, Bénye, Gomba, Úri, Sülysáp, Mende, Gyömrő, Felsőpakony, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Nyáregyháza, Pilis, Monorierdő, Monor, Üllő, Vecsés
Cégnév: Prohuman Kft.
Jelentkezés online: job49301.ap@prohumanallas.hu