Gyálra keresünk több műszakos munkarendbe munkatársakat

Főbb feladatok, munkák:

  • Gépi és néha kézi árumozgatás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3324-es vagy 3313-as targonca jogosítvány tapasztalattal

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • raktárban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő bér+ műszakpótlék
  • cafeteria és bónusz ( próbaidő letelte után)
  • szombati túlórára is van lehetőség
  • Ingyenes buszjárat az alábbi településekről:Budapest, Táborfalva, Örkény, Dabas, Ócsa, Gyál, Káva, Bénye, Gomba, Úri, Sülysáp, Mende, Gyömrő, Felsőpakony, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Nyáregyháza, Pilis, Monorierdő, Monor, Üllő, Vecsés

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Munkavégzés helye:

2360 Gyál

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az alábbi email címen.

Cégnév: Prohumán 2004 Kft.