Mind-Diák Szövetkezet
Az MVM Zrt. mintegy 775 ezer egyetemes és szabadpiacon vételező ügyfelet lát el energiával. Legfontosabb célkitűzése, hogy szolgáltatásának színvonalát, biztonságát és minőségét szem előtt tartva végezze a munkáját, figyelembe véve a fogyasztók igényeit, csakúgy, mint a környezetvédelem és a társadalmi felelősségvállalás szempontjait.

3 napos leltározó munka - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

  • Leltározási feladatok elvégzése
  • Éves tárgyi eszközök nyilvántartásának a vezetése
  • Egyéb, vezető által kiadott tevékenységek elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felhasználó szintű MS Office ismerete (táblázatkezelés)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Munkaidő
  • Napi 8 órában végezhető diákmunka
  • 2-3 napig végezhető munka lehetőség

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1600 Ft/óra diákbér
  • Utazáshoz biztosított jármű vagy fuvar

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet