Miskolc a te helyed

Feladatok:

  • Alkatrészek összeszerelése
  • Félautomata gépek kezelése
  • Automata gépek ellátása alapanyagokkal
  • Kész termékek vizuális ellenőrzése
  • Műszakvezető utasításainak betartása

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Betöltött 18. életév
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
  • Dolgozni akarás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes br. 390 000  Ft. INDULÓ alapbér
  • Nettó 25.000 Ft. cafeteria
  • Teljesítmény és jelenlét alapú bónusz
  • Kiemelt műszakpótlék (14:00-22:00 30%, 22:00-06:00 45%)
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • A Győr környéki lakosok számára 100%-ban támogatott bejárás
  • Céges buszjárat több településről: Abda, Abda, Ács, Acsalag, Ácsteszér, Almásfüzitő, Árpás, Ásványráró, Ászár, Bábolna, Babót, Bágyogszovát, Baj, Bakonybánk, Bakonycsernye , Bakonygyirót ,Bakonyoszlop , Bakonypéterd, Bakonysárkány, Bakonyszentiván, Bakonyszentkirály, Bakonyszentlászló, Bakonyszombathely, Bakonytamási, Bana , Barbacs, Bársonyos ,Béb, Beled , Bezenye ,Bezi, Bodonhely, Bogyoszló, Bőny, Börcs, Bősárkány, Csém, Csorna, Darnózseli, Dör, Dudar, Dunaalmás, Dunaszeg, Dunaszentpál, Écs, Egyházaskesző, Enese, Farád, Fehértó, Felpéc, Felsődobos, Gecse, Gic, Gönyű, Gyarmat, Gyarmat-Gecse, Gyömöre, Győrasszonyfa, Győrladamér, Győrság, Győrsövényház, Győrszemere, Győrszemere-hegy, Győrszentiván Kertváros, Győrújbarát, Győrújbaráthegy, Győrújfalu, Győrzámoly, Hédervár, Hegyeshalom, Homokbödöge, Ikrény, Jobaháza, Kajárpéc, Kapuvár, Kemenesszentpéter, Kerékteleki, Kimle, Kisbabót, Kisbajcs, Kisbér, Kocs, Komárom, Kóny, Koroncó, Kunsziget, Lábatlan, Lébény, Levél, Lovászpatona, Magyarkeresztúr, Malomsok, Marcaltő, Markotabödöge, Mecsér, Ménfőcsanak, Mérges, Mezőörs, Mihályi, Mocsa, Mór, Mórichida, Mosonmagyaróvár, Mosonszentmiklós, Nagybajcs, Nagyesztergár, Nagyigmánd, Nagyszentjános, Naszály, Neszmély, Nyalka, Nyergesújfalu, Nyúl, Örkénypuszta, Öttevény, Páli, Pannonhalma, Pápa, Pápateszér, Pásztori, Pázmándfalu, Pér, Rábacsanak, Rábacsécsény, Rábapatona, Rábapordány, Rábaszentmihály, Rábatamási, Ravazd, Réde, Rétalap, Románd, Sikátor, Sokorópátka, Súr, Süttő, Szany, Szárföld, Szentpálpuszta, Szerecseny, Szil, Szilsárkány, Szőlőhegy, Takácsi, Tápszentmiklós, Tarjánpuszta, Tárnokréti, Tát, Tata, Tatabánya, Tényő, Tét, Tét-Lesvárpuszta, Tétszentkút, Töltéstava, Ugod, Vág, Vámosszabadi, Vanyola, Várkesző, Vaszar, Vérteskethely, Vértesszőlős, Veszkény, Veszprémvarsány, Zirc, Zsebeháza

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Csanádi Daniella