Miskolc a te helyed

3 műszakos operátor (Győr)

Feladatok:

  • FeladatokAlkatrészek összeszerelése
  • Félautomata gépek kezelése
  • Automata gépek ellátása alapanyagokkal
  • Kész termékek vizuális ellenőrzése
  • Műszakvezető utasításainak betartása

 

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Betöltött 18. életév
  • 3 műszak vállalása
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
  • Dolgozni akarás

 

Munkavégzés helye

Győr,Kardán út

 

Cégnév: EasyHiring Services Kft.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
HASONLÓ ÁLLÁSOK
Operátor Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Összeszerelő operátori feladatok elvégzése Gépek és környezet tisztán tartása és alapanyagok adagolása Minőség-ellenőrzés

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Átcsomagoló Operátor Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Alapanyagok becsomagolása A csomagolására vonatkozó speciális szabályok és előírások betartása  A csomagolási utasítások maximális betartása ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Gyógyszergyártó operátor Borsod-Abaúj-Zemplén megye

gyártóberendezések és gépek működtetése utasítás alapján csomagolási folyamat végrehajtása, minőségellenőrzés gyártási dokumentáció pontos folyamatos ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE