Feladatok

A termeléshez szükséges alapanyagok biztosítása
Késztermékek, félkésztermékek csomagolási egységek kiadás
Késztermék átadása a raktár részére
A napi karbantartási feladatok elvégzése
A fröccsöntőgépek alapanyaggal történő fel és utántöltése

Elvárások

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos  munkarend vállalása
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Elkötelezettség, megbízhatóság, rugalmasság

Előnyt jelent

Anyagmozgatói tapasztalat

Amit kínálunk

  • Alapbér + Bónuszok
  • Stabil munkahely
  • Túlórázási lehetőség
  • Gépkocsi elszámolás vagy céges busz lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Biztos háttérrel rendelkező és folyamatosan fejlődő műanyagipari fröcsöntéssel foglalkozó céghez Újhartyánba.

Cégnév: START PLAST Kft.