DELTAPLAST ZRT.
Csatlakozz hozzánk

3 műszakos Anyagmozgató (PET előforma gyártási terület)

pozícióba!
  • A DELTAPLAST Kecskemét egyik legnagyobb, 100% magyar tulajdonban lévő vállalata. Az elmúlt 29 évünk alatt folyamatos fejlesztéseinkkel dinamikus növekedést értünk el, így váltunk mára a hazai PET előforma, illetve a nemzetközi gépkocsi alkatrész gyártás meghatározó szereplőjévé, melyért 2018-ban az Év Beszállítója díjat is elnyertük.

Főbb feladatok, munkák:

  • az előforma gyártásközi minőségellenőrzése fontos feladatod lesz
  • elkészült csomagolási egységek áttárolása a raktárba (ha van targoncás jogosítványod, egyszerűbb dolgod lesz)
  • a termeléshez kapcsolódó dokumentumokat pontosan ki kell tudnod tölteni (pl. cikkszámok, darabszámok)
  • az előforduló meghibásodásokat jelentened kell a műszak-/üzemvezetőnek

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • vállald a többműszakos munkarendet (nálunk éjszakai és hétvégi munkavégzés is van)
  • jó, ha van valamennyi számítógépes ismereted, mert PDA készüléket és számítógépet is kell kezelned
  • dolgozz pontosan, legyél szavahihető és szorgalmas

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • ha már végeztél hasonló munkát, könnyebben be tudsz tanulni
  • ha van targonca jogosítványod, nem kell a kollégákra várnod, hogy levegyenek Neked valamit a polcról
  • jó ha már van egészségügyi kiskönyved, esetleg egy éven belüli tüdőszűrő eredményed is
  • jó, ha Kecskeméten laksz, így nem kell túl korán kelned, hogy reggel 6-ra beérj

Amit kínálunk:

  • összeszokott, nyitott csapat (kb. 20 fő a teljes gyáregység összlétszáma)
  • délelőttös műszakban kezdheted a betanulást
  • kollégáink közé könnyen be tudsz illeszkedni
  • anyagi biztonságot adunk: emelt műszakpótlék, cafeteria (emellett mindig időben pontosan, a teljes fizetésed utaljuk)
  • hosszú távon stabil, családbarát munkahelyed lehet
  • igényes, tiszta, HACCP előírásnak megfelelő munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • biztonságosan végezheted feladataid
  • nem hagyunk Magadra, mindig van aki segít Neked még a betanulási idő után is
Egynapos bejelentéssel, "próbanapon" lehetőséget biztosítunk, hogy kipróbálj minket, mielőtt végleges döntést hozol.

Felelősséget vállalunk egymásért, tisztelettel fordulunk munkavállalóink felé, elhivatottan dolgozunk közös céljainkért és sikereinkért.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Bérezés:

1.450 - 1.775 Ft/óra (bruttó)

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét, Juhász utca 2.

Ha felkeltettük érdeklődésed, kattints a 'Jelentkezem' gombra és csatold fényképes önéletrajzod.

Pozitív döntés esetén várhatóan 1 héten belül hívni fogunk telefonon, hogy egyeztessük a személyes találkozót.
Biztos, hogy minden jelentkezőnek adunk visszajelzést!
Cégnév: DELTAPLAST KFT.