DELTAPLAST KFT.
Bővülő csapatunkba

3 műszakos Anyagmozgató (PET előforma gyártási terület)

munkatársat keresünk.
  • A DELTAPLAST Kft Kecskemét egyik legnagyobb, 100% magyar tulajdonban lévő vállalata. Az elmúlt 29 év alatt folyamatos fejlesztésekkel, pályázati források bevonásával, dinamikus fejlődést értünk el és váltunk a hazai PET előforma, illetve a gépkocsi alkatrész gyártás meghatározó szereplőjévé. ISO, IATF és HACCP minőségirányítási rendszerekkel rendelkezünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • az előforma gyártásközi minőségellenőrzése
  • elkészült csomagolási egységek áttárolása a raktárba
  • a termeléshez kapcsolódó dokumentumok kitöltése
  • az előforduló meghibásodások jelentése a műszak-/üzemvezetőnek
  • az üzemvezető által kiadott egyéb feladatok végrehajtása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • min. 8 általános iskolai végzettség
  • büntetlen előélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kecskeméti lakhely
  • Targoncavezető OKJ bizonyítvány és hatósági targonca jogosítvány (3312, 3313 és 3324 kategóriákra)
  • EÜ kiskönyv, érvényes tüdőszűrővel
  • ajánlólevél vagy működési bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • rendezett, tiszta munkakörnyezet
  • összeszokott, nyitott csapat (kb. 20 fő a teljes gyáregység összlétszáma)
  • hosszú távon stabil, családbarát munkahely
  • alapbéren felül műszakpótlék, cafeteria
  • tervezhető műszakbeosztás (6 hétre előre)
  • igényes, tiszta munkakörnyezet
  • biztonságosan végezhető feladatok
  • munkahelyen kívüli, szabadidős programlehetőségek
Felelősséget vállalunk egymásért, tisztelettel fordulunk munkavállalóink felé, elhivatottan dolgozunk közös céljainkért és sikereinkért.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét, Juhász utca 2.

Fényképes önéletrajz.
Cégnév: DELTAPLAST KFT.