3 műszak-minőségellenőr

Leírás

Munkát keresel, dolgoztál már gyártó környezetben? Akkor jelentkezz! Vizuális ellenőri pozícióba keressük új kollégáinkat Lajosmizsére, gyors belépéssel.

Feladatok
Feladataid nagyon egyszerűek lesznek:

  • Könnyű késztermékeket kell, akár ülő munkavégzésed során vizuálisan (szemmel) nagyító alatt leellenőrizned, hogy megfelelő módon kerültek-e legyártásra.

Elvárások

Elvárásaink a következőek:

  • Jó látás elengedhetetlen lesz a munkádhoz
  • Legyen tapasztalatod hasonló területen
  • Tudd vállalni a 3 műszakos munkarendet

Légy megbízható, akarj dolgozni, akarj pénzt keresni !

Amit kínálunk

Amit tőlünk kapsz a munkádért cserébe:

  • Nettó 200.000 Ft kereseti lehetőség a próbaidő után
  • Bejelentett munkaviszony!
  • Stabil vállalat
  • Céges járatok az alábbi településekről :
    • Táborfalva, Örkény, Szalkszentmárton, Kunszentmiklós, Tass, Kunadacs
  • Más településekről támogatjuk az utazásodat legyen szó gépkocsiról vagy buszról.
  • Családias munkakörnyezetet
  • Stabil vállalti hátteret
  • Könnyű ülő munkavégzés

Munkavégzés helye

Lajosmizse

Cégnév: Trenkwalder Kft