M-Street Kft.
Munkatársat keresünk

3,5 t Tehergépkocsi vezető

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

Budapest és környéki műszaki cikkek házhoz szállításához, áruterítéshez, bútorszállításhoz, költöztetéshez keresek 3,5t tehergépkocsira gyakorlattal rendelkező gépkocsivezetőt, aki rakodik is. A munkahely kiindulása a IX. kerületben található. Cégünk erős fejlődésben van. A munkatársak jó közösséget alkotnak. A fizetés teljesítmény arányos! Jó kereseti lehetőség!
Tel: +36 30 950 0659

Az álláshoz tartozó elvárások:

Precíz, pontos munkavégzés. Udvarias viselkedés a vevőkkel szemben és a munkatársakkal. Tiszta megjelenés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

1-2 év gyakorlat ebben a szakmában

Amit kínálunk:

megfelelő bérezés,kiemelt fizetés, mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet! Telefonon, vagy e-mailben
Cégnév: M-Street Kft