Feladatok

  • áru minőségi és mennyiségi átvétele a raktártól
  • az áru tehergépkocsira való rakodása
  • áru kiszállítása, a megadott vendéglátóipari egységekbe
  • áru minőségi és mennyiségi átadása a vevő részére
  • göngyölegek visszavételezése, elszámolása
  • számlák nyomtatása, kezelése
  • a járattal való elszámolás a Cég telephelyén

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • elsősorban budapesti lakhely
  • középfokú végzettség
  • több éves vezetési tapasztalat, 3,5t meg nem haladó tehergépjárművekkel

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben (belvárosi, italszállítás) szerzett, több éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • kiszámítható, STABIL háttér
  • bérezés: nettó 440 000.-tól
  • versenyképes bérezés
  • 8 órás teljes munkaidős bejelentés
  • családias légkör

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények

Céginformáció

Cégünk Budapest meghatározó,27 éve stabilan működő és fejlődő Ital nagykereskedése.
Partnerink Budapest belváros meghatározó vendéglátó ipari egységei.

Kizárólag fényképes önéletrajzzal, a megadott email címen.

Cégnév: Raiker Kft