Dinamikus bővülésben levő magyar kkv partnerünk keresi 2nd level support agent munkatársát. A cég termékportfóliója az egészségprevencióhoz kapcsolható, így olyan jelölteket várnak, akiknek hasonlóan fontos az egészségük megőrzése. Partnerünk folyamatos növekedésben van, ha szeretnél egy fiatalos vállalat tagja lenni csatlakozz!

2nd level support agent

Feladatok

Az első szintű support és fejlesztők munkájának támogatása.

Leendő kollégánk fontos, hogy otthonosan mozogjon a PHP-MySQL alapú webes fejlesztések területén

és segítse a fejlesztő (DEV) csapat működését. Feladata lesz: hibák felderítése, reprodukálása, tesztelése,

előkészítése a fejlesztők számára (QA).

Az elkészült fejlesztések (javítások) release előtti tesztelése.

A leendő kolléga a betanulási időszakban egy intenzív képzés keretében megismeri a

feladatokat. Az új projektek során pedig folyamatos képzést kap az elkészülő új

termékekkel kapcsolatban.

Követelmények

- Linux felhasználói szintű ismerete (Ubuntu, Debian) napi használat előny

- Thunderbird, Libreoffice, Activecollab

- XML, SOAP, PDF ismeretek

- HTML, CSS3 ismerete

- TCP/IP felépítés

- PHP 7.2+ programozási nyelv ismerete előny (MVC, OOP)

- MySQL 5.5+ adatbázis kezelő ismerete előny

- szerver oldalon fel tudd deríteni a hibák forrását: logok olvasása, értelemzése

- bejelentett problémák reprodukálása UAT környezetben

Amit kínálunk

  • Munkavégzés helye Budán
  • Modern, elegáns iroda saját edzőteremmel, szoláriummal
  • Bicikli tárolási lehetőség
  • Az egészséges életmódot a munkatársaknak biztosított termékekkel is támogatják
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Cégnév: Randstad Hungary Kft.