Idősgondozó - Németország

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

A Hausengel családi vállalkozásként 2005 óta közvetít válogatott és ellenőrzött megbízásokat elégedett gondozói részére. Hosszú évek tapasztalata, hogy csak szívvel-lélekkel végzett munkával lehetünk sikeresek, melynek érdekében tanácsadóink nap mint nap azon igyekeznek, hogy ön olyan megbecsülést, biztonságot, partneri együttműködést és mindenek előtt támogatást élvezhessen, mely önt megilleti. Legyen ön is a Hausengel-család tagja és érezze a „teljes körű gondoskodást“!

Ajánlatunk:

Megbízási díját ön határozza meg (1500-2000€).

Koronajárvány idején is átfogó biztosítási védelem

Partnerség, legális és átlátható feltételek.

Minden szerződés és irat az ön anyanyelvén.

Német szerződés, németországi biztosítások.

Rendszeresen ellenőrzött szerződések.

DÍjmentes anyanyelvi szakképzés a német Ipari és Kereskedelmi Kamara által elismert bizonyítvánnyal.

75,- € értékben nyelvtanfolyamot biztosítunk önnek.

Ügyeinek intézésében személyes tanácsadó támogatja, aki vészhelyzet esetén az év 365 napján áll az ön rendelkezésére.

Minden adminisztratív terhet leveszünk a válláról.

A megbízás alatt ingyenes szállás és ellátás.

Nincs közvetítői jutalék, az útiköltséget megtérítik.

Kiemelt kereseti lehetőség karácsonykor, szilveszterkor és húsvétkor

Gondozóinknak széles körű hozzáadott értéket kínálunk, pl. ingyenes képzések, nyelvtanfolyamok refinanszírozása, magán egészségbiztosítás Németországban, adóbevallás, ajánlási bónuszok, személyes tanácsadói támogatás, ingyenes védőmaszkok, korona gyorsteszt és még sok minden más.

A Hausengel a helyes döntés, ha

Szívesen dolgozna Németországban és euróban szeretne pénzt keresni.

Legalább társalgási szinten beszél németül és szívesen frissítené a meglévő nyelvtudását.

Szeretettel, megértéssel fordul a gondozásra és az ápolásra szoruló embertársaihoz.

Azt szeretné, hogy ön is „teljes körű gondoskodásban“ részesüljön.

Állunk rendelkezésére!

Nyilvántartásba vételi határozat száma: BP/0701/6521-1/2017-1076.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Társalgási szintű német nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Gondozási tapasztalat

Állás, munka területe(i):

Fizikai, Segéd, Betanított munka

Házvezető, Gondnok, Bejárónő

Szükséges tapasztalat:

Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

Német (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Alkalmi munka

Vállalkozói, szerződéses

Havi nettó fizetési keret:

1.500 - 2.400 EUR

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér

Munkavégzés helye:

Németország

Cégnév: Hausengel International Magyarország Kft.
Kapcsolattartó: Hausengel