Miskolc a te helyed

Folyamatos sikeres növekedésünknek köszönhetően ismét német nyelvtudással rendelkező ügyfél-tanácsadókat (m/h/d) keresünk, akik segítenek kivételes vásárlói élményeket szerezni a világ legnagyobb és legismertebb, illetve legkülönbözőbb iparágakból érkező szolgáltatóinak ügyfelei számára. Pécsi irodánkban több mint 200 kolléga segít partnereinknek nap mint nap telefonon, chaten és e-mailen keresztül.

Barátságos és segítőkész csapatunkban az alábbi feladatokat fogod ellátni:

  • Neked köszönhetően az ügyfelek minden termékkel és szolgáltatással kapcsolatban tökéletes tanácsot kapnak telefonon és e-mailben
  • Professzionálisan válaszolod meg a megrendelésekkel, szállítással, visszaküldési lehetőségekkel kapcsolatos megkereséseket
  • Vásárlási folyamatokkal kapcsolatos, illetve technikai támogatás egy az egészségügyi szektorban lévő cég ügyfelei számára
  • Szükség esetén az ügyfelek személyre szabott megoldást kapnak Tőled és hozzáértő tanácsaid által minden ügyfélkapcsolat egyedi élménnyé válik
  • Felelős vagy ezen kívül még az adatbázis-karbantartásért és egyéb adminisztrációs feladatokért

Téged keresünk, ha:

  • Pályakezdő, pályaváltó vagy, esetleg már rendelkezel megfelelő szakmai tapasztalattal vagy kereskedelmi végzettséggel
  • Kiváló NÉMET és jó angol nyelvtudással és kommunikációs készségekkel is rendelkezel
  • Nem idegen számodra a csapatmunka és az ügyfélorientáltság
  • Magabiztosan bánsz a számítógéppel, és megbízható vagy az adatok kezelésében
  • Sokoldalúak vagyunk – számos iparágból érkeznek hozzánk kollégáink, így például a vendéglátás, kiskereskedelem, logisztika és szállítás, turizmus, gondozás, rendezvényszervezés, oktatás és még sok más területről is

Mi pedig a következőket ajánljuk:

  • Határozatlan szerződés: Kezdettől fogva!
  • Rugalmas munkaidő, illetve teljes- és részmunkaidős foglalkoztatás (akár heti 20 órától)
  • A pécsi telephelyen egy kéthetes fizetett betanuláson veszel részt
  • Fejlődési- és előrelépési lehetőségek, tréningek: vezető pozícióink 90%-a belső előléptetés
  • Csapatépítő események, céges rendezvények, illetve sport- és fitneszlehetőségek
  • Fix órabérek, juttatások (cafeteria, utazási hozzájárulás stb.) és teljesítményalapú bónusz elérhető
  • 2300 Ft bruttó órabér
  • 50.000 Ft bónusszal kombinálva
  • Akár havi bruttó 450.000 Ft-ot is kereshetsz!
  • Ha olyan lehetőséget és munkaadót keresel, ahol valóban támogatnak, akkor jelentkezz a +36 70 778 5 272-es telefonszámon, vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva!
  • Légy Te is a Concentrix része!

Szeretnél többet megtudni a velünk való együttműködésről? Kérdéseidre szívesen válaszol Blanka a következő telefonszámon: +36 70 778 5 272.

Munkatársaink és érdeklődőink védelme fontos számunkra, ezért a jelentkezési és kiválasztási folyamat online zajlik. A helyszíni képzés során természetesen szigorúan betartjuk a higiéniai és távolságtartási szabályokat és a képzést követően az otthonról folytathatod a munkát.

Rólunk:

Akár pályamódosító, akár kereskedelmi vagy egyéb végzettséggel rendelkező jelentkezőnk vagy, teljes- és részmunkaidőben, és hallgatóként is: - Nálunk a helyed! Világszerte 280 000 munkatársunkkal arra szakosodtunk, hogy kivételes ügyfélélményeket teremtsünk, és a világ legnagyobb és legismertebb vállalatai számára elősegítsük a digitális átalakulást. Elkötelezettek vagyunk és lelkesedünk, sokszínű és szenvedélyes alkalmazottainkért világszerte. A különböző kultúrákat, személyiségeket és egyéniségeket szívesen látjuk, mert tudjuk, hogy minden különbség együtt erősebbé tesz bennünket. A Concentrix esélyegyenlőséget biztosító munkáltató, és tekintettel van a jelentkezők speciális igényeire, megváltozott munkaképességére, származásra, vallásra, nemre, korra, szexuális irányultságra, nemi identitásra vagy kifejezésmódra, illetve egyéb jellemzőkre. Hangsúlyozzuk mennyire fontosak kollégáink és a pozitív vállalati kultúrát, azáltal is, hogy számos kezdeményezéssel támogatjuk őket, mint például a fejlődési utak, a megfelelő szakmai támogatás, a coaching és mentori programok, a teljesítménybónusz, a barátok és kollégák globális hálózata és sok minden más!

#EMEACNX

#AGENTCNX

Cégnév: Concentrix CRM Services Hungary Kft.