Megváltozott munkaképességű

Folyamatos sikeres növekedésünknek köszönhetően ismét német nyelvtudással rendelkező ügyfél-tanácsadókat (m/h/d) keresünk, akik segítenek kivételes vásárlói élményeket szerezni a világ legnagyobb és legismertebb, illetve legkülönbözőbb iparágakból érkező szolgáltatóinak ügyfelei számára. Pécsi irodánkban több mint 200 kolléga segít partnereinknek nap mint nap telefonon, chaten és e-mailen keresztül.

Barátságos és segítőkész csapatunkban az alábbi feladatokat fogod ellátni:

  • Neked köszönhetően az ügyfelek minden termékkel és szolgáltatással kapcsolatban tökéletes tanácsot kapnak telefonon és e-mailben/chaten keresztül
  • Professzionálisan válaszolod meg a megrendelésekkel, szállítással, visszaküldési lehetőségekkel kapcsolatos megkereséseket
  • Vásárlási folyamatokkal kapcsolatos, illetve technikai támogatás egy távközlési vagy egészségügyi cég ügyfelei számára
  • Szükség esetén az ügyfelek személyre szabott megoldást kapnak Tőled és hozzáértő tanácsaid által minden ügyfélkapcsolat egyedi élménnyé válik
  • Felelős vagy ezen kívül még az adatbázis-karbantartásért és egyéb adminisztrációs feladatokért

Téged keresünk, ha:

  • Pályakezdő, pályaváltó vagy, esetleg már rendelkezel megfelelő szakmai tapasztalattal vagy kereskedelmi végzettséggel
  • Nem idegen számodra a csapatmunka és az ügyfélorientáltság
  • NÉMET nyelvtudással és kommunikációs készségekkel is rendelkezel
  • Magabiztosan bánsz a számítógéppel, és megbízható vagy az adatok kezelésében

Sokoldalúak vagyunk – számos iparágból érkeznek hozzánk kollégáink, így például a vendéglátás, kiskereskedelem, logisztika és szállítás, turizmus, gondozás, rendezvényszervezés, oktatás és még sok más területről is

Mi pedig a következőket ajánljuk:

  • Határozatlan szerződés: Kezdettől fogva!
  • Rugalmas munkaidő, illetve teljes- és részmunkaidős foglalkoztatás (akár heti 20 órától)
  • A pécsi telephelyen egy kéthetes fizetett betanuláson veszel részt
  • Fejlődési- és előrelépési lehetőségek, tréningek: vezető pozícióink 90%-a belső előléptetés
  • Csapatépítő események, céges rendezvények, illetve sporttámogatás és fitneszlehetőségek
  • Fix órabérek, juttatások (cafeteria, utazási hozzájárulás stb.) és teljesítményalapú bónusz elérhető
  • 1800 Ft és 2300 Ft közötti bruttó órabér (projekttől függően)
  • 50.000 Ft bónusszal kombinálva
  • Akár havi bruttó 450.000 Ft-ot is kereshetsz!

Felkeltettük érdeklődésed? Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet!

Légy Te is a Concentrix része!

Munkatársaink és érdeklődőink védelme fontos számunkra, ezért a jelentkezési és kiválasztási folyamat online zajlik. A helyszíni képzés során természetesen szigorúan betartjuk a higiéniai és távolságtartási szabályokat és a képzést követően az otthonról folytathatod a munkát.

Rólunk:

Akár pályamódosító, akár kereskedelmi vagy egyéb végzettséggel rendelkező jelentkezőnk vagy, teljes- és részmunkaidőben, és hallgatóként is: - Nálunk a helyed! Világszerte 280 000 munkatársunkkal arra szakosodtunk, hogy kivételes ügyfélélményeket teremtsünk, és a világ legnagyobb és legismertebb vállalatai számára elősegítsük a digitális átalakulást. Elkötelezettek vagyunk és lelkesedünk, sokszínű és szenvedélyes alkalmazottainkért világszerte. A különböző kultúrákat, személyiségeket és egyéniségeket szívesen látjuk, mert tudjuk, hogy minden különbség együtt erősebbé tesz bennünket. A Concentrix esélyegyenlőséget biztosító munkáltató, és tekintettel van a jelentkezők speciális igényeire, megváltozott munkaképességére, származásra, vallásra, nemre, korra, szexuális irányultságra, nemi identitásra vagy kifejezésmódra, illetve egyéb jellemzőkre. Hangsúlyozzuk mennyire fontosak kollégáink és a pozitív vállalati kultúrát, azáltal is, hogy számos kezdeményezéssel támogatjuk őket, mint például a fejlődési utak, a megfelelő szakmai támogatás, a coaching és mentori programok, a teljesítménybónusz, a barátok és kollégák globális hálózata és sok minden más!

#EMEACNX

#AGENTCNX

Aufgrund unseres tollen Wachstums suchen wir Kundenberater (m/w/d) mit deutschen Sprachkenntnissen, die uns dabei helfen, für einige der größten und bekanntesten Marken der Welt außergewöhnliche Kundenerlebnisse zu schaffen. In unserem Büro in Pécs übernehmen mehr als 200 Kolleg:innen die Kommunikation per Telefon, Chat oder Mail mit den Kunden unserer Auftraggeber.

In unserem freundlichen und hilfsbereiten Team übernimmst Du folgende Tätigkeiten:

  • Dank Dir werden Kunden perfekt zu allen Produkten und Dienstleistungen beraten via Telefon & Mail/Chat
  • Du beantwortest fachkundig individuelle Fragen und Anliegen zu Bestellungen, Lieferungen, Rückgaberecht
  • Du wickelst kaufmännische Prozesse ab oder gibst technische Unterstützung für die Kunden eines Telekommunikationsunternehmen oder eines Unternehmens im Gesundheitswesen
  • Durch Deine kompetente Beratung wird jeder Kundenkontakt zu einem einzigartigen Erlebnis
  • Du bist außerdem für die Datenbankpflege, sonstige administrative Aufgaben zuständig

Deine Fähigkeiten:

  • Du bist Berufseinsteiger, Quereinsteiger oder hast bereits passende Berufserfahrung bzw. eine kaufmännische Ausbildung
  • Teamfähigkeit und Kundenorientierung sind für Dich keine Fremdwörter
  • Gute Deutschkenntnisse und Kommunikationsstärke bringst Du außerdem mit
  • Du bist sicher im Umgang mit dem PC und zuverlässig bei der Datenpflege
  • Wir sind vielseitig – bei uns arbeiten Kolleg:innen aus den unterschiedlichsten Branchen wie zum Beispiel Gastronomie, Einzelhandel, Logistik & Transport, Tourismus, Pflege, Veranstaltungsmanagement, Gebäudereinigung und viele Weitere

Deine Benefits:

  • Unbefristeter Vertrag: Von Anfang an!
  • flexible Arbeitszeiten, Voll- oder Teilzeitbeschäftigung (ab 20 Stunden pro Woche)
  • Du erhältst ein mehrwöchiges, bezahltes Training, so dass Du fit und gut vorbereitet für den Job bist
  • Weiterentwicklungsmöglichkeiten und gute Aufstiegsmöglichkeiten. Bei uns kommt Deine Karriere in Schwung: 90% unserer Führungspositionen werden intern besetzt
  • Teamevents, kostenfreie Getränke und Fahrkostenunterstützung stehen Dir zu Verfügung
  • vergünstigte Wellness- und Fitnessangebote.. und noch vieles mehr!
  • Du erhältst einen festen Stundenlohn, Benefits (Cafeteria, Fahrtkostenzuschuss etc.) sowie  leistungsbasierte Prämie
  • Dein Bruttostundenlohn beträgt zwischen 1800 HUF & 2300 HUF (je nach Projekt)
  • 50.000 HUF Bonus pro Monat
  • Verdiene so bis zu 450.000 HUF monatlich brutto

Wenn Du auf der Suche nach einer neuen Chance bei einem Arbeitgeber bist, der Dich wirklich unterstützt, dann bewirb Dich telefonisch unter +36 70 778 5 272, indem Sie auf den "Jelentkezem" Button klicken.

Ob Quereinsteiger:in mit kaufmännischer, handwerklicher oder ohne Ausbildung, in Vollzeit oder Teilzeit oder als Student:in – Wir haben Deine Karriere.

Über uns:

Mit 280.000 Kolleg:innen auf der ganzen Welt sind wir darauf spezialisiert, außergewöhnliche Kundenerlebnisse zu schaffen und die digitale Transformation für einige der größten und bekanntesten Unternehmen der Welt voranzutreiben. Wir sind begeistert von unseren vielfältigen und leidenschaftlichen Mitarbeitenden auf der ganzen Welt. Wir begrüßen alle unsere unterschiedlichen Kulturen, Individualitäten und Persönlichkeiten, weil wir wissen, dass alle unsere Unterschiede uns gemeinsam stärker machen. Concentrix ist ein Arbeitgeber, der die Chancengleichheit fördert und Bewerber:innen ohne Rücksicht auf Behinderungen, Rasse, Hautfarbe, Religion, Geschlecht, nationale Herkunft, Alter, sexuelle Orientierung, Geschlechtsidentität oder -ausdruck sowie andere Merkmale behandelt.   Wir zeigen unseren Kolleg:innen wie wichtig sie sind, indem wir sie mit vielen Vorzügen unterstützen, z.B. einer Kultur der Zugehörigkeit, klaren Wegen für die berufliche Entwicklung, professioneller Unterstützung, Coaching-und Mentorenprogrammen, leistungsbezogener Bezahlung, einem globalen Netzwerk von Freund:innen und Kolleg:innen auf Lebenszeit und vielem mehr!

#EMEACNX

#AGENTCNX

Cégnév: Concentrix CRM Services Hungary Kft.