2 műszakos CNC gépkezelői lehetőség Székesfehérváron

2 műszakos CNC gépkezelői lehetőség SzékesfehérváronDolgoztál már CNC gépkezelőként és egy stabil munkahelyen kamatoztatnád a tudásodat?Esetleg most szerezted meg a szakmai végzettségedet és szeretnéd beindítani a karriered?2 műszakos munkarendben dolgoznál?Akkor jelentkezz még MOST!

Mire számíthatsz, ha felvételt nyersz?

  • 2 műszakos, normál munkarendre
  • Versenyképes bérezésre és műszakpótlékra
  • Plusz havonta mozgóbérrel és negyedévente bónusz juttatásra
  • Stabil, megbízható munkahelyre
  • Modern munkakörnyezetre

Jelentkezz, ha:

  • Rendelkezel szakirányú (fémipari vagy műszaki) végzettséggel és releváns (CNC) tapasztalattal
  • Megbízhatóan és precízen dolgozol
  • Nem gond, ha a 8 órás műszak alatt nincs dohányzásra lehetőség

Munkavégzés helye

FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco

Cégnév: EasyHiring Services Kft.