2 műszakos betanított munkák Kecskeméten

Leírás

Szeretnél több szabadidőt? Többet lenni a családdal?

2 műszakos munkarendbe keresünk munkatársakat kecskeméti, villamosiparban tevékenykedő partnerünk részére az alábbi pozíciókba:

  • primer tekercselő
  • Pfister összeszerelő
  • tekercselő, vasmagos, bandázsoló
  • mérőhíd kezelő

Feladatok

  • Tekercselés: termékekre szigetelőanyagok tekerése, valamint termékek szerelése,
  • Öntöde: termékek előkészítése, szerelése, kiöntése epoxy műgyantával, kiégetése kemencékben.
  • Mérőhíd kezelő: termékek villamossági ellenőrzése.

Elvárások
  • 8 általános iskolai végzettség,
  • 2 műszakos munkarend vállalása. (hétfőtől péntekig tartó munkavégzés, 8 órás műszakok)
  • Gyártókörnyezeti tapasztalat előny!
  • Mérőhíd kezelő pozícióban villamossági ismeretek!

Amit kínálunk
  • Béremelés: (pozíciókként eltérő) nettó 265.000-310.000 Ft-os kereseti lehetőség,
  • nettó 27.000 Ft-os Cafeteria a belépés napjától,
  • nettó 55.000 Ft negyedéves jelenléti bónusz,
  • 13. havi juttatás!
  • Mozgóbér már az első hónaptól,
  • fix. 2 műszakos munkarend,
  • szabad hétvégék.
  • Gyors kiválasztási folyamat!

Munkavégzés helye

Kecskemét

Cégnév: Trenkwalder Kft