Dolgozz az Etele Pláza mozijában-Bér: br. 1350 Ft/óra

18 év feletti diákok jelentkezését várjuk, mozidolgozó pozícióra. (jegyszedés, pénztáros, büfés,hostess, pizzakészítő, bartender)

  • Jegykezelés
  • Pénztárgép kezelése
  • Büfés, jegypénztáros feladatok ellátása
  • Pizza készítés
  • Italok készítése

Elvárások

  • Nappali tagozatos jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Vidám, lendületes, vendég-orientált, udvarias, segítőkész személyiség
  • Heti min. 20-24 munkaóra vállalása hosszú távon, ZÁRÓ műszak vállalása!!
  • FŐKÉNT, csütörtök, péntek, szombat, vasárnapi napok vállalása feltétel!!
  • EÜ kiskönyv (amennyiben nincs, elkészítjük)
  • Védettségi igazolvány

Munkarend

H-V között, 6-8-10-12 órás műszakokkal

Munkavégzés helye

Budapest 11

Cégnév: Márton Áron Szolgáltató Iskolaszövetkezet