1 műszakos RAKTÁROS – Dunakeszi (6351)

1 műszakban keresünk RAKTÁROS kollégákat Dunakeszire!

VÁLASZHATÓ MUNKAIDŐ:
- 1 műszakos, állandó délelőttös
- 1 műszakos, állandó délutános
- 2 műszakos

Főbb feladatok, munkák:

  • Autóalkatrészek összekészítése PDA (kézi szkenner) segítségével

Az álláshoz tartozó elvárások:

Előnyök:

Amit nyújtunk:

Átlag nettó bér: 200.000-240.000 Ft/hó
+ cafetéria
+ bónusz

INGYENES CÉGES BUSZ:
• Fótról és Budapestről (Újpest, Kőbánya-Kispest irányból)
• Üzemanyag támogatás (15 Ft/km)


Cégnév: Karrierjob.hu
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
HASONLÓ ÁLLÁSOK
Raktáros Pest megye

forgalmazott termékek összekészítése áruk betárolása, kiadása gépi kézi anyagrakodás raktári rend betartása, raktár tisztán tartása készlet kezelése, ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Raktáros Pest megye

Alkatrészek tárolása, raktározása Alkatrészek összekészítése, csomagolása Meglévő targoncajogosítvány esetén targoncával való árumozgatás Kapcsolódó ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Raktáros Pest megye

Raktári árumozgás teljeskörű adminisztrációja bevételezés, árukiadás, egyéb árumozgások ügyviteli rendszeren keresztül A beérkező áru fogadása, ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE