Feladatok:

  • NEHÉZ alkatrészek összeszerelése kézzel
  • félautomata gépek kezelése
  • gépek ellátása NEHÉZ alapanyagokkal
  • kész termékek vizuális ellenőrzése
  • műszakvezető utasításainak teljesítése

Elvárások:

  • 1 műszakos munkarend vállalása
  • általános iskolai végzettség
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
  • Dolgozni akarás

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő br. 310.000 Ft-os alapbér
  • NETTÓ 25.000 Ft cafeteria
  • Teljesítmény és jelenlét alapú bónusz
  • 100%-ban támogatott bejárás a Győr környékieknek érkezőknek
  • Szabad hétvégék
Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Molnár Ákos