Feladatok:

  • Nehézgépipari és személygépjárművek alkatrészeinek kézi és gépi összeszerelése munkautasítások alapján.
  • A munka során használt alkatrészek, anyagok minőségének ellenőrzése.

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Gyártási környezetben, szerelésben szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség, gyors, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Stabil céges háttér: rendszeresen, időben érkező fizetés
  • 100%-ban bejelentett főállású munkaviszony = fizetett szabadság, betegszabadság
  • BÉREZÉS:
  • ALAPBÉR bruttó 310.000 Ft + műszakpótlékok + cafeteria + mozgóbér
  • + cafeteria bruttó 33.625 Ft - akár pénzbeli megváltásban
  • + mozgóbér havonta akár 10%
  • Bónuszok:
  • Kedvezményes meleg étkezési lehetőség helyben (500Ft/adag)
  • Magas technológiájú, rendezett és biztonságos munkakörnyezet
  • Kiemelkedő vállalati sportolási és szociális juttatási csomag

Ajánlói program keretében bruttó 60.000 Ft jutalom/fő

Munkába járás segítése
• + 100% bérlet térítés
• Munkába járás támogatása akár autóra is 15 Ft/km

Egyéb információ az állásról:

  • Kezdés: azonnal!
  • Munkavégzés helye: Győr
  • Műszakrend: 1 műszakos munkarend. A munkaidő napi 8 óra, ami tartalmazza a 30 perces szünetet.
Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Kun Brigitta