Feladatok:

  • NEHÉZ alkatrészek összeszerelése kézzel
  • félautomata gépek kezelése
  • gépek ellátása NEHÉZ alapanyagokkal
  • kész termékek vizuális ellenőrzése
  • műszakvezető utasításainak teljesítése

Elvárások:

  • 1 műszakos munkarend vállalása
  • általános iskolai végzettség
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
  • Dolgozni akarás

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő br. 336.000-360 000 Ft-os alapbér
  • NETTÓ 25.000 Ft cafeteria
  • Br. 60 000 Ft-os ajánlási bónusz!!
  • Teljesítmény és jelenlét alapú bónusz
  • Szabad hétvégék
Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Bíró Klaudia