Győr második legnagyobb munkáltatójához,egy 34 országban jelen lévő, járműipari megoldásokat kínáló partnerünkhöz azonnali kezdéssel OPERÁTOR kollégákat keresünk 1 műszakos munkavégzésre.

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
• Nehézgépipari és személygépjárművek alkatrészeinek kézi és gépi összeszerelése munkautasítások alapján.
• A munka során használt alkatrészek, anyagok minőségének ellenőrzése.

Mit kínálunk?
• Stabil céges háttér: rendszeresen, időben érkező fizetés
• 100%-ban bejelentett főállású munkaviszony = fizetett szabadság, betegszabadság
• BÉREZÉS:
• ALAPBÉR bruttó 310.000 Ft + műszakpótlékok + cafeteria + mozgóbér
• + cafeteria bruttó 33.625 Ft - akár pénzbeli megváltásban
• + mozgóbér havonta akár 10%
• Bónuszok:
o Kedvezményes meleg étkezési lehetőség helyben (500Ft/adag)
o Magas technológiájú, rendezett és biztonságos munkakörnyezet
o Kiemelkedő vállalati sportolási és szociális juttatási csomag

Ajánlói program keretében bruttó 60.000 Ft jutalom/fő

Munkába járás segítése
• + 100% bérlet térítés
• Munkába járás támogatása akár autóra is 15 Ft/km

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
• Minimum 8 általános iskolai végzettség
• Gyártási környezetben, szerelésben szerzett tapasztalat
• Jó kézügyesség, gyors, önálló munkavégzés

A jelentkezésnél előny
• Hasonló munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat, autóipari, fémipari végzettség.

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:
• Kezdés: azonnal!
• Munkavégzés helye: Győr
• Műszakrend: 1 műszakos munkarend. A munkaidő napi 8 óra, ami tartalmazza a 30 perces szünetet.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva!

További információkért hívja Lizát: +36 20 294 3678

Cégnév: Work Force Kft.