Feladataid lesznek:

  • Huawei márka termékeinek összeszerelése
  • termékek ellenőrzése
  • elektronikai szekrények, kapcsolók összekötése, összeszerelése
  • csomagolás
  • adminisztráció elvégzése

Elvárások:

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • megbízhatóság
  • sikeres felvételi folyamat

Egyéb információ az állásról:

Biatorbágyon működő logisztikai központba keresünk operátor kollégákat 1 műszakos munkarendbe!

Munkavégzés irodai beosztásban: 08:00 - 16:30.

Ügyfeleink és kollégáink biztonsága érdekében otthonról dolgozunk, de a kiválasztás folyamata nem állt meg. Továbbra is várjuk jelentkezését erre a nyitott pozíciónkra. Bár most fizikailag távolságot kell tartanunk, mindent megteszünk hogy megfelelő támogatást nyújtsunk ebben a mindenki számára nehéz időszakban, ezért a személyes találkozó helyett videointerjúkat folytatunk. Ha szeretne többet megtudni, hogyan készülhet fel hatékonyan, itt megosztjuk Önnel a sikeres online bemutatkozás fortélyait: https://bit.ly/2UAc8Kv

Cégnév: Randstad Hungary Kft.
Kapcsolattartó: <p><br></p><p>Amiért érdemes jelentkezni:</p><ul><li>kiemelkedő órabér</li><li>cafetéria: bruttó 37