Székesfehérvári 20 éves múlttal rendelkező lemezmegmunkálással foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársakat 1 műszakos munkarendbe, lakatos munkakörbe:

Amit kínálunk:
-    Cafeteria az 1. hónaptól
-    Mozgóbér a próbaidőt követően
-    Bónusz félévente
-    13. havi fizetés
-    14 év alatti gyermekek esetén Iskolakezdési és Mikulás támogatás
-    Bejárás támogatás
-    Albérlet támogatás
-    Ingyenes munkaruha
-    Ingyenes szóda automata
-    Napi 1 ingyen kávé
-    Ingyenes konditerem használat, ahova hívhatsz ingyen + 1 főt
-    Pontos fizetés (minden hónap 10- ig)
-    Megbízható, dinamikusan fejlődő vállalati háttér
-    Támogató csapat
-    Szakmai fejlődési lehetőség

Feladatok:
-    Fúrás, menetelés, köszörülés
-    a minőségbiztosítási elvek figyelembevétele
-    mintadarabok elkészítése
-    adminisztratív feladatok
-    gyártási hibák ellenőrzése és javítása

Elvárások:
-    Szakirányú végzettség
-    1-2 év szakmai tapasztalat
-    Műszaki rajz olvasásban szerzett jártasság
-    Számítógépes ismeretek

Jelentkezni és érdeklődni a +36-70/630-5090- es telefonszámon illetve az irodavp@opuswork.eu címen.

Cégnév: Opus Európa Kft.
Kapcsolattartó: Merkel Dávid