(1 műszak) Raktáros/Komissiózó - Budapest (IV. kerület)

Leírás

Férfiak jelentkezését várjuk áruösszekészítő, anyagmozgató pozícióba, cérnagyártással és - értékesítéssel foglalkozó partnerünk számára. Ha egy műszakos lehetőséget keresel, akkor megtaláltad! Jelentkezz most!

Feladatok
Az alábbi feladatokat kell ellátnod:

  • Termékek betárolása, komissiózása, csomagolása;
  • Áru mozgatása kézzel vagy targoncával;
  • Raktári folyamatok adminisztrációja.

Elvárások
Elvárásunk feléd csupán:

  • Alapfokú számítógépes ismeret;
  • Előny: raktáros vagy komissiózó munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Előny: targoncavezetői engedély.

Amit kínálunk

  • 1 műszakos nappalos munkavégzés
  • Br. 1404 Ft + bónusz + cafetéria juttatás
  • határozott idejű szerződés, hosszabbítási lehetőséggel
  • Azonnali kezdés
  • Utazási költségtérítés

Munkavégzés helye: Budapest, IV.kerület;

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Trenkwalder Kft