AG FOODS HUNGARY Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

1 fő TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐ

Cégünk az AG FOODS HUNGARY Kft. egy stabil háttérrel rendelkező,
élelmiszer kereskedelmi szektorban működő nemzetközi cégcsoport leányvállalataként,

munkatársat keres

1 fő TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐ munkakörbe

Pest-megye továbbá részben Fejér, Komárom, Nógrád megye területre

Főbb feladatok, munkák:

  • A vállalat saját gyártású és egyéb termékeinek eredményes képviselete, értékesítése, a vásárlások ösztönzése közétkeztetés (óvodák,iskolák,szociális intézmények,kórházak és vállalati étkeztetés), illetve HoReCa területen
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfélkörrel
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Egyedi, ügyfélre szabott, kreatív megoldások kidolgozása és eladása
  • Vállalat által meghatározott és elvárt területi célok elérése
  • Konkurencia-figyelés
  • Partnerek túraterv szerinti látogatása, rendelés felvétele/rendelés ajánlat készítése, rendelés továbbítása a vevőszolgálat felé
  • Napi, heti és havi adminisztráció határidőre történő elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. 2 éves, értékesítésben B2B területen / területi képviselőként szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Agilis, ügyfélorientált személyiség, proaktív munkavégzés
  • Kitűnő kommunikációs készségek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Terhelhetőség, mobilitás
  • Precizitás, felelősségtudat
  • Számítástechnikai alapismeretek
  • Csapatszellem
  • Középfokú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • vendéglátóipari ,élelmezésvezetői,szakács tapasztalat

Amit kínálunk:

  • állandó, főállású bejelentett munkaviszony
  • versenyképes fizetés (alap+jutalék)
  • cafeteria
  • mobiltelefon
  • tablet
  • cégautó

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Kérjük fényképes önéletrajzát, a megpályázott pozíció és fizetési igény feltüntetésével küldje meg.

Cégnév: AG FOODS HUNGARY Kft.