Megváltozott munkaképességű
Trenkwalder Kft.
Zalaegerszegi partnercégünk részére keressük leendő kollégáinkat 1 ( csak állandó délután, 14.00-22.00) vagy 2 műszakos munkavégzésre!

1 (állandó délutános) vagy 2 műszakos betanított gyári munka

Főbb feladatok, munkák:

Villamos berendezések, kismegszakítók kézi összeszerelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Elvárások
  • 8 általános iskolai végzettség
  • jó kézügyesség és látás ( apró alkatrészek is előfordulhatnak)
  • terhelhetőség, gyors és precíz munkavégzés
  • előre elrendelt szombat delélőtti túlórák vállalása ( havi 1-2 alkalommal).
Előny:
  • elektronikai összeszerelésben szerzett tapasztalat, de nem feltétel

Amit kínálunk:

Amit ajánlunk
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Kiemelt cafetéria (400.000 Ft/év)
  • Műszakpótlék (23%)
  • Havi teljesítmény alapú bónusz
  • Masszázs
  • Egészségpénztár ( havi 6000 Ft)
  • Tiszta, rendezett és biztonságos munkakörnyezet
  • Céges programok (egészség- és munkavédelmi hét, tanulás hete, családi nap, Mikulás ünnepség, karácsonyi vacsora)
Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-389-22-99-es telefonszámon!

Az önéletrajzot a k.pentek@trenkwalder.com e-mail címre várjuk!

Pályakezdők és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
Cégnév: Trenkwalder Kft