Állás leírása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3-5 éves HR területen, lehetőleg gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • Alapvető munkajogi ismeretek
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, PowerPoint)
  • SAP ismeret előny

Személyes kompetenciák:

  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Feladatok:

  • Közreműködés a vállalati toborzás-kiválasztás, kompenzációs, képzési és szervezetfejlesztési projektekben
  • Információszolgáltatás a munkavállalóknak a HR folyamatokkal kapcsolatosan
  • Beszámolók, kimutatások, jelentések készítése a HR vezető részére
  • Bérszámfejtés munkájának támogatása
  • Időszakos HR riportok elkészítése, adatok naprakészen tartása

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások

A munkavégzés helye:

Vas megye, Szombathely mellett

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy külföldi érdekeltségű gyártó cég Vas megyei leányvállalata részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1830-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónika HR tanácsadónknál a +36 20 / 983 6173-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Kapcsolati adatok

Referenciaszám:
HM-1830
Kapcsolattartó:
Hegedüs Mónika
+36 20 983 6173
+36 96 618 494